Valif 20mg

Porucha erekcie je častejšia než si myslíte. Postihuje približne jedného z desiatich mužov v produktívnom veku, samozrejme s vekom sa tento problém zvyšuje. Problém môže byť psychický alebo fyzický, častokrát stačí mužom upraviť životný štýl, vyriešiť psychické problémy a netreba ho liečiť liekmi. V prípade, kedy už nestačia len drobné úpravy životného štýlu je vhodný napríklad liek zvaný Valif.

Valif-20-m

Valif Lacnegenerika obsahuje účinnú látku Vardenafil, teda je to látka, ktorá je obsiahnutá aj v Levitre. Levitra je takisto liek na poruchu erekcie, čiže môžeme konštatovať, že tieto dva lieky sú si podobné. Existujú dve formy tohto lieku, buď si môžete vybrať vo forme tabletiek alebo vo forme želé. Obidve formy obsahujú rovnaké množstvo Vardenafilu, teda účinok je zhruba rovnaký. Líšia sa najmä rýchlosťou nástupu účinkov, nakoľko želé môžete pocítiť už o 10 či 15 minút. Valif vo forme tabletiek sa má podávať 30 až 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Jeho účinky môžu pôsobiť najviac 5 hodín a samozrejme, že dávka lieku sa nesmie presiahnuť.

unnamed

Tento liek sa neodporúča pacientom, ktorí majú vysoký či nízky krvný tlak, zlú zrážanlivosť krvi, majú angínu, či užívajú lieky obsahujúce nitráty alebo oxid dusnatý. U pár mužov sa môžu objaviť i vedľajšie účinky ako napríklad závraty, bolesť hlavy, nevoľnosť alebo sčervenanie tváre. Nie sú však časté a zvyčajne zmiznú do pár minút. Čo sa týka ceny Valifu 20mg, balenie s 10 tabletkami stojí približne 24 eur a formy Oral Jelly (želé), ktoré obsahuje 7 vreciek stojí približne 18 eur. Ceny aj množstvo účinnej látky sú teda približne rovnaké, preto záleží iba na používateľovi, ktorá forma mu viac vyhovuje, poprípade aký rýchly účinok chce dosiahnuť.

Netreba zabúdať i na fakt, že liečivo sa neodporúča kombinovať s veľkým množstvom alkoholu a s mastnými jedlami. Tie totiž dokážu znižovať účinok lieku.