Spedra

Impotencia je problém, ktorý postihuje veľa mužov. Mnohým z nich pomôže iba zmena životného štýlu, teda pohyb, zdravá strava a samozrejme vynechanie fajčenia a alkoholu. Ak však ide o pretrvávajúci problém, muži vyhľadávajú rôzne lieky, ktoré im vyliečia erektilnú dysfunkciu. Jedným z nich je aj Spedra 200 mg.

Spedra-skúsenosti-účinky-a-porovnanie-50-mg-100-mg-a-200-mg-tabliet

Je to liek, ktorý sa viaže na lekársky predpis, a preto je nutná návšteva vášho lekára. Avanafil je účinná látka Spedry, ktorá spôsobí rozšírenie ciev v oblasti pohlavných orgánov a tým zaručí erekciu.

prekrvenie-penisu

Nepôsobí však na zvýšenie libida, preto je nutná predohra pred sexuálnou aktivitou. Predáva sa v 100 mg forme a 200 mg forme. Pre mužov, ktorí ešte Spedru nikdy neužili sa odporúča dať si maximálnu dávku 100mg. Neskôr, ak je účinok príliš slabý, vám lekár môže predpísať i vyššiu dávku. Tento liek sa má užívať 15 až 30 minút pred plánovaným sexom a nemali by ste vtedy konzumovať alkohol ani grepový džús. Džús môže účinok lieku zvýšiť, naopak, alkohol znížiť. Niektorí muži hlásili po užití Spedry nežiaduce účinky ako napríklad sčervenanie tváre, bolesť hlavy alebo upchatý nos. Tiež sa neodporúča šoférovať, nakoľko môže liek ovplyvniť vaše videnie, teda môžete vidieť mierne rozmazane. So Spedra 200 mg cenou je to celkom zaujímavé, keďže sa líši vzhľadom na koncentráciu účinnej látky. Priemerne však dáte za jednu tabletku okolo 6 eur. Ako ostatné lieky na impotenciu, ani Spedra sa neodporúča mužom, ktorí majú ochorenia pečene, obličiek, srdca, či problémy s tlakom. Nakoľko ju vyhľadávajú hlavne starší muži, je nutné prekonzultovať jej užívanie s vaším lekárom. Je dôležité vedieť aj to, že tento liek problém s erekciou nelieči. Pomôže vám ju dosiahnuť, no len na pár hodín a nie trvalo. Pre trvalé vyriešenie tohto problému sa odporúča hlavne zmena životosprávy, ktorá je často kľúčová.