Liek na mužské problémy – Dapoxetine

Predčasná ejakulácia je problém, ktorý sa týka mužov, ktorí ejakulujú už po jednej či dvoch minútach po sexuálnej stimulácii. Množstvo ľudí sa domnieva, že sa táto porucha týka iba mladých a neskúsených mužov, ktorí ešte nemali pohlavný styk. Nie je to však tak. Predčasnou ejakuláciou môžu trpieť muži, ktorí majú pravidelný sex, no buď z fyziologických alebo psychologických príčin nedokážu ejakulovať v normálnom čase. Pod pojmom „normálny čas“ sa chápe päť a viac minút.

Tento problém má viacero príčin medzi ktoré patria zápaly, psychické problémy, nesprávny tvar penisu a mnoho ďalších. Ak muž ide s predčasnou ejakuláciou k lekárovi, ten mu častokrát naordinuje lieky. Liek, ktorý pomáha pri tejto poruche a je veľmi populárny je Dapoxetine lacnegerika.to. Pri výskumoch tohto lieku vedci prišli na to, že je účinný a dokáže predĺžiť ejakuláciu niekedy až trojnásobne.

Dapotime-60

Obsahuje látku Sildenafil Citrát, ktorá spôsobí práve oddialenie ejakulácie. Má sa podávať približne jednu až tri hodiny pred pohlavným aktom. Je dôležité si pamätať, že maximálna denná dávka je 30 mg a nesmie sa prekročiť. Odporúča sa ho kombinovať aj s liekom Kamagra 50 mg, no netreba to s takýmito liekmi úplne preháňať, aby ste si nepoškodili vaše zdravie. Samozrejme, kombinácia s alkoholom sa neodporúča.

Ako každý liek, aj Dapoxetine môže u niektorých pacientov spôsobiť vedľajšie účinky. Medzi najčastejšie patria nevoľnosť, znížená schopnosť sústredenia sa, potenie sa či únava. Vyskytujú sa však iba zriedka a zvyknú ustúpiť v krátkom čase.

predčasná-ejakulácia-príčiny-1

Ak zvažujete kúpu tohto lieku, určite vás bude zaujímať jeho cena. Za jednu dávku Dapoxetine zaplatíte okolo 8 eur. Čo je však dôležité je, že liek sa viaže na lekársky predpis, preto ho nezoženiete bez návštevy lekára. Pokiaľ vám ho ale lekár predpíše, nemusíte sa báť užívať ho. Je jeden z najlepších liekov na predčasnú ejakuláciu, čo vyplýva aj z vyššie uvedených výskumov.