Nuru masáž otvára brány vašej sexualite

Tantra. Pre niektorých bežné spríjemnenie voľných chvíľ, pre niekoho veľká neznáma. V skutočnosti znásobenie intímneho, senzuálneho zážitku na maximum, uvoľnenie a nabudenie do nových dní … Tantra Diamond Bratislava je pre všetkých – milovníkov zábavy, konzervatívnych, pre tých, ktorí si naplno užívajú život, aj pre tých, ktorí ešte len začínajú s objavovaním svojho tela a pôžitkov na vyššej úrovni. Pomôžte svojmu telu a potešte svoju myseľ – lebo zdravé telo je základom pre zdravého ducha. Aj týmto sa riadi starobylá filozofia a umenie zároveň. Prečo sú naše tantra masáže tak vyhľadávané a účinné?

nuru gél

Spoločným menovateľom všetkých senzuálnych masáží u nás je rozkoš, uvoľnenie a vzrušenie zároveň. Sexuálna energia, posilnenie libida a možnosť, ako spraviť niečo pre svoje psychické zdravie a užiť si radosť zo života – to všetko len získate. Pre začiatočníkov je možno trochu náročné vybrať si tú správnu masáž, no netreba sa báť – u nás sa to málokedy dá pokaziť výberom, všetky majú svoje plusy, no tiež sú svojím spôsobom špecifické. Pri klasickej tantra masáži dochádza k prvotnému oboznámeniu sa, preto sa odporúča začiatočníkom. Možno obľubujete skôr klasiku, nenechávate nič na náhodu a radšej ste vedení niekým skúsenejším – aj takto sa dá spoznať svoje telo a dopriať mu niečo extra. Telo na telo je masážou, ktorá je intenzívna a intímna – nahé, príťažlivé telo masérky, ktorá už vie, ako na vás, masážny olejček a tá správna atmosféra.

masáž

Nuru masáž v Bratislave si zamilujete – spoločná sprcha, skvelý nuru gél, telo na telo a ručná masáž – je niečo príjemnejšie? Senzuálna masáž má okrem celotelovej masáže aj masáž lingamu – páni, budete nadšení ! Nepopierateľné benefity masáže prostaty spočívajú okrem fantastického prebudenia zmyslov aj v zdravotných účinkoch – starostlivosť o intímnu oblasť je aj prevenciou proti zákernej rakovine prostaty. Nehovoriac o pozitívach, čo sa týka psychického zdravia … Nezabúdame na romantikov – táto masáž vám prinesie aj hladkanie, rozmaznávanie, spoločný kúpeľ a ako bonus až dve vyvrcholenia. Pozornosťou pri masážach je aj darček či zľava pre zákazníkov, ktorí vedia dlhodobo oceniť naše služby a radi sa k nám vracajú.