Cíťte sa znova ako muž s generikom Viagry.

Porucha erekcie potrápi v určitej fáze života nejedného muža. Aj napriek tomu, že niektorí sa sami seba utešujú tvrdením – ešte na to nemám vek, mňa sa to netýka. Je ale dobré si uvedomiť, že problémy s erekciou sa „nelepia“ len na mužov staršieho veku. Na správne fungovanie erekcie má vplyv niekoľko faktorov. Ak sú všetky v poriadku, je v poriadku aj erekcia. Hovoríme tu hlavne o dobrom fyzickom zdraví. Aby erekcia nastala, musí správne fungovať cievny systém. Taktiež systém nervový, ktorý zabezpečuje uvoľnenie svalov v penise a pocit vzrušenia. Hormonálny disbalans mužskej erekcii rovnako neprospieva. A nakoniec, muž by mal byť pri sexuálnom akte čo najviac uvoľnený. Dobrá psychická pohoda je teda viac než žiadaná.

JellyOral

Čo sa teda deje pri poruchách erekcie? Jeden zo spomenutých faktorov je nefunkčný, to znamená, že muž trpí určitou disfunkciou alebo ochorením. Týka sa to teda mužov vo vyššom veku, u ktorých klesá hladina testosterónu. Tiež sú to muži s kardiovaskulárnymi, nervovými ochoreniami, s cukrovkou a podobne. Ošetrujúci lekár by určite povedal k tomu viac, keďže príčin môže byť neskutočne veľa. Našťastie, vo väčšine prípadov sa porucha erekcie dá úspešne liečiť. Existuje niekoľko rôznych metód. Jednou z nich je aj medikamentózna liečba. Znova vám v tomto poradí váš lekár.

OralJelly

Ak ste sa ale rozhodli vziať zodpovednosť do vlastných rúk, ponúkame vám možnosť liečby pomocou generík známych liekov na poruchu erekcie, ako je napríklad Viagra. Skúste si vylepšiť vašu erekciu netradičným spôsobom, ktorý na rozdiel od klasických tabletiek bude dokonca chutiť. Hovoríme o generiku Viagry Jelly Oral, ktorý nájdete vo forme gélu s príjemnými príchuťami. Jelly Oral obsahuje rovnaké množstvo látky, ktorú nájdete aj v spomínanej Viage – Sildenafil. Jelly Oral vám prinavráti stratenú erekciu lusknutím prsta.