Zbavíme vás problému

Máte problém s upchatým potrubím a neviete čo s tým? Snažili ste sa svojpomocne nejako vyriešiť tento problém, no nedarí sa vám? Netrápte sa zbytočne neefektívnymi metódami využite naše služby. Tím našich vyškolených pracovníkov s bohatými skúsenosťami sa postarajú aby vaše potrubia a kanalizácie boli opäť čisté. Ponúkame lacné krtkovanie v Bratislave nonstop a za výhodnú cenu.

Vieme vám poskytnúť pomoc s upchatou kanalizáciou a potrubiami, WC odtokom, upchatým drezom či umývadlom. Stúpajúca voda v umývadle už nemusí byť pre vás problém. Na krtkovanie využívame elektromechanické čistenie, ktoré prebieha s využitím elektromotora a ohybných železných špirál. Tento spôsob čistenia je využiteľný aj na veľmi malé priemery potrubí a samotný proces je naozaj rýchly a efektívny. Pri tomto čistení nevyužívame žiadne chemikálie, a tak je táto metóda aj ekologická.

čistenie kanalizácie

Pri silne znečistených potrubiach a kanalizáciách v Bratislave a okolí využívame najmodernejšiu a najúčinnejšiu techniku vysokotlakového čistenia. Vaše kanalizácie zbavíme všetkých nečistôt a usadenín raz dva. Vysokotlakové čistenie prebieha s využitím vysokotlakového vodného čerpadla, benzínového motora a dlhej hadice, ktorá je ukončená triskou. Týmto spôsobom vieme vyčistiť potrubie bez poškodenia a efektívne tak vieme odstrániť mastnotu a iné usadeniny.

upchaté odtoky

Mimo čistenia ponúkame aj TV monitoring kanalizácií, pri ktorom vieme jednoducho zistiť oblasť prípadného poškodenia. Preventívne kontroly sú taktiež samozrejmosťou pokiaľ budete mať záujem. V rámci krtkovania vykonávame aj inštalačné práce ako je montáž sifónov, umývadiel, WC, batérií a taktiež aj výkopové práce. Naši pracovníci sú skúsení a pomôžu vám s akýmkoľvek problémom. Neváhajte sa na nás obrátiť ešte dnes. Váš problém vyriešime jednoducho, rýchlo a lacno. S nami budete spokojní. V prípade záujmu využite náš kontaktný formulár a my sa vám ozveme čo najskôr.