Kde trávite dovolenku vy? Mobilná chata je ideálna

Mobilné domy majú naozaj viacero využití. Dajú sa využívať na bývanie, celoročné i sezónne, môžu slúžiť ako záhradné domčeky alebo sa z nich dá spraviť mobilná chatka, ktorá bude iba vaša!

Fantázii a úspore sa medze nekladú. Ceny mobilných chát a domov vás iste potešia a možno si uvedomíte, že by to bola cesta aj pre vás, ako si spraviť kvalitnejšie bývanie v prírode. Dá sa povedať, že mobilné domy majú mnohé výhody. Dajú sa v prvom rade veľmi prakticky presunúť na miesto určenia a to po ceste prostredníctvom vlečky alebo kamióna. Rozhodne je výhodou aj to, že sú plne zariadené a tak sa nemusíte trápiť, ako tak vpracete nábytok. Aby bolo riešenie čo najlepšie, najoptimálnejšie a najúspornejšie, už výrobca navrhuje rozmiestnenie nábytku a na mieru ho do mobilného domu aj namontuje. Takto má nový majiteľ všetko, čo potrebuje.

chatky v prírode

Sú rôzne modely mobilných domov a preto sa dajú aj rôzne využívať. Tie najväčšie bývajú aj troj-izbové a najmenšie stačia napríklad ako záhradná chatka s jednou miestnosťou. V takom mobilnom dome teda môžete mať napríklad priestrannú obývaciu miestnosť v veľkým gaučom a stolíkom, jedálenský kútik so stolom, kuchynský kút s drezom. Spálne bývajú opäť podľa typu modelu buď jedna alebo dve. Rozhodne nechýba ani sprchový kút s umývadlom a wc. Všetko síce úsporne usporiadané, ale útulné.

domček v prírode

Mnohí zákazníci si takto nechali urobiť, resp. upraviť chatku a užívajú si v nej dnes rekreáciu a pohodlné letné dni v prírode. Stačí mať pozemok, kam môžete mobilný dom umiestniť a dokonca sa vyhnete aj stavebnému povoleniu, keďže nejde o stavbu. Treba sa však informovať, keďže sa podmienky môžu líšiť z oblasti do oblasti. Mobilné domy začínajú byť skvelým trendom v bývaní a dajú sa skvelo využiť. Ich možnosť prepravy je totiž veľkým lákadlom a výhodou oproti klasickým stavbám.