Viete, čo je naozaj dôležité?

Mali ste niekedy myšlienky na chudnutie? Čo sa pýtam. Asi neexistuje človek, ktorý by aspoň raz vo svojom živote nepremýšľal nad tým, že by sa mu hodilo schudnúť kilo alebo dve. Je to niečo, na čo sa jednoducho postupom času veľmi rýchlo zameriavame, hoci nie je celkom jasné, prečo to tak je. Aj keď možno máte pocit, že niečo nie je podľa vás, je najjednoduchšie sa postaviť a zmeniť to. Presne tak je to s vaším postojom, ale aj s vašou postavou. Tá odzrkadľuje v prvom rade vás, ale na to vás asi nemusíme veľmi upozorňovať všakže. Na druhej strane zrkadlí aj úplne inú časť vás a teda vaše zdravie.

meloun

Zdravie na prvom mieste? Áno, ale koľkí z nás to reálne robia? Je jasné, že niekedy je to presne to to najjednoduchšie, na čo sa môžete pozrieť, ale viete určite aj to, že niektoré veci sú proste lepšie a jednoduchšie vtedy, keď pre ne niečo skutočne urobíte.

Urobte maximum pre seba a urobte maximum aj pre ľudí okolo vás. Ono sa to možno zdá najprv neuveriteľne jednoduché, ale určite veľmi dobre viete, že ono to zase až tak ľahké nie je. Hlavné je, aby ste urobili všetko preto, čo je dôležité pre vás a pre váš pocit. Pre niekoho je jednoduchšie povedať, že nebude robiť nič. Pre niekoho je to to najhoršie, čo sa môže stať.

koktejl

Na čo sa chcete naozaj zamerať? Čo bude pre vás to podstatné, čo bude pre vás naozaj úžasné a na čo sa budete môcť hneď zamerať, pretože na tom záleží?

Nesmiete čakať, ak chcete niečo zmeniť. Musíte to urobiť teraz, pretože len tak sa vám mže skutočne dariť. Ale podstatné je, aby ste z toho mali radosť. Verte tomu, že cyklická ketogénna diéta vás zachráni, ale verte aj tomu, že ak z toho chudnutia nebudete mať radosť, tak vám nepomôže asi vôbec nič a je to úplne pochopiteľné. Preto sa nestarajte o to, čo hovoria druhí. Starajte sa v prvom rade o seba. Na tom naozaj záleží.