Testovanie vody

Vodaservis ponúka tie najlepšie služby na analýzu a testovanie vody vo vašej domácnosti. Ak sa vám voda ktorú máte v domácnosti zdá byť iná, určite kontaktujte Vodaservis a požiadajte ho o analýzu vašej vody. Ani neviete čo sa vo vašej vodnej nádrži, pitnej vode, bazéne, atď môže nachádzať. Vaša voda môže mať v sebe všelijaké baktérie a iné látky ktoré treba odstrániť predtým než bude neskoro. Práve Vodaservis ponúka najmodernejšie technológie na poskytnutie presných výsledkov ohľadom vašej vody. Analýza a testovanie vašej vody zahŕňa odborné laboratórne testovanie kontaminantov, baktérií, vírusov, ťažkých kovov, pesticídov a ďalších.

Bazénová voda

Odborníci môžu u vás doma vykonať aj testovanie pH, tvrdosti, chlóru a ďalších vecí ktoré ovplyvňujú kvalitu vašej vody. Každopádne si môžete vybrať z viac druhov testovania ktoré vyhovujú vám a vášmu rozpočtu. Máte na výber od základného testovania kvality vody až po pokročilé testovanie konkrétnych kontaminantov. Vodaservis ale ponúka pre vás aj testovanie na mieru ak máte jedinečné problémy s vodou. Po dokončení prehliadky a testovania vám bude poskytnutá podrobná správa ktorá obsahuje analýzu výsledkov a odporúčania pri zistení daných problémoch. Môže vám byť odporučená napríklad filtrácia vody, zmäkšovač vody, alebo iné riešenie na úpravu vody.

Voda z kohútika

Služby sú pre každého. Nezáleží na tom či ste majiteľ domu, podniku, priemyselného zariadenia a iných vecí ktoré každý deň potrebujú kvalitnú vodu. Identifikovaním a riešením problémov s vodou sa zabezpečí to, že vaša voda bude bezpečná, zdravá a kvalitná. Objednanie služby môžete vykonať jednoducho z pohodlia domova za pár minút. Najskôr si ale pozrite webovú stránku spoločnosti kde sa dozviete viac o testoch, cenách, informáciách a potom už len stačí naplánovať test online. Odborníci sú vždy k dispozícii, aby odpovedali na akékoľvek otázky a poskytli poradenstvo počas celého procesu testovania. Tak na čo čakať ? Zistite si cenu rozboru vody na našom webe a kontaktujte nás.