Pozor, stáť!

Raz sme hore a raz zasa dole. A niektorí z nás už bývajú iba dole. Respektíve ich malí kamaráti sa už nedokážu pozrieť na svet zhora. Aspoň nie bez pomoci. Erektilná dysfunkcia nie je výmysel, ale reálna porucha, ktorá sa vyskytuje v populácií čoraz častejšie. Za chvíľu sa s ňou takýmto tempom stretne asi každý chlap. Funkcia, ktorá je veľmi potrebná sa zrazu stratí. Nevedno kam. Muži sú z toho depresii a ženy si hľadajú nových mužov. Nevedia ako im pomôcť, no potrebujú naplniť svoje túžby.

Možno práve preto si muži často hľadajú mladšie ženy. Tie ich ešte dokážu postaviť na vlastné nohy, hoci ako sa hovorí postavia im skôr niečo, čo nohy nemá a napriek tomu stojí. To je krása a šťastie mladého ženského tela, ktoré dokáže priam zázraky, či divy. Matka príroda to vymyslela zaujímavo.

Tak, aby ste už ukazovali len dopredu!

Smerujte už len hore…

act-of-part-of-2690431_1920

Mali by ste byť opatrní už v mladšom veku, aby ste sa nedopracovali k tejto poruche. Samozrejme, že je liečiteľná, dá sa pomôcť, ale stále je lepšia prevencia ako liečba. S notebookom na nohách neriskujte. Telefón, mobil nenoste vo vačku. Neprehrievajte svoju pýchu v dlhých a príliš teplých nohaviciach. A už vôbec nenoste slim nohavice, v ktorých nemôžete pomaly dýchať ani vy. Nechápem tú módu, čo je to za význam, aby chlapi ukazovali svoje úzke nožičky – paličky. Nie je to pekné, sexi a ohrozuje to ich sexuálne zdravie. Nenechajte sa zlákať módou, ktorá nemá význam.

Nestrácajte nádej a zdvihnite sa.

man-5244927_1920

Mnohí muži, ktorí tento problém úspešne liečili a po dlhej dobe sa im znova postavil hovoril o tomto dni ako o dni, kedy sa im vrátila chuť do života. Ich život dostal opäť svoj optimistický nádych. Mohli pokračovať v činnosti, ktorá im tak dlho chýbala. Tak netrpte ticho niekde v úzadí.

Nebojte sa povstať.