Erektilná dysfunkcia alebo nízke libido a slabá erekcia?

Nedostatky spojené so slabou erekciou u mužov je niečo, čo si veľa mužov stráži vo svojom súkromí. Nie je to niečo, s čím by sa pred vami pochválili. Ak preto máte pocit, že ste so svojim nedostatkom jediní, tak sa rozhodne mýlite. Na internete je téma problémy s erekciou bohato zastúpená a má ešte bohatšiu návštevnosť. V neposlednom rade sa cez internet ponúkajú rôzne voľne dostupné generiká ako spedra cena, v opačnom prípade zasa výživové doplnky na podporu erekcie a libida.

Stretneme sa tiež s mnohými radami, ako vzniknutý problém odstrániť prirodzene. Zároveň teda s tým, aké sú najčastejšie faktory jeho vzniku. Faktory môžu byť v stručnosti organického, hormonálneho a psychologického charakteru.

cvičenie, muž

Žiť zdravšie sa oplatí

Vo všeobecnosti je dôležité vyhýbať sa nezdravému životnému štýlu, častým stresovým situáciám a nadmernej únave. Vieme, že máte rozbehnutý svoj kariérny život a nad takýmito radami niektorí z vás len pokrútia hlavou, ale je to skrátka fakt. Vo vlastnom záujme by ste si na tieto škodlivé faktory mali dať pozor. Zdravší životný štýl a vyvážená životospráva sú minimálne veľmi dobrou prevenciou, ale dokážu byť aj funkčným riešením.

Okrem toho aj spomenuté výživové doplnky, čo sa okrem skvalitnenia intenzity erekcie podpíšu pod zvýšené libido a zdravý chuť na sex. Aj účinky prírodných prípravkov pritom vedia byť prekvapivo rýchle.

lekárstvo, poďakovani

Čo ak je to vážnejšie?

Ale nie vždy je toto jediná cesta k náprave. Žiadne alebo slabé stoporenie či nekvalitná erekcia sú u niekoho intenzívnejšie a čo je dôležité, dané problémy sa opakujú pravidelne, viac než 6 mesiacov. A vtedy pravdepodobne vravíme o erektilnej dysfunkcii. V takomto prípade by ste mali navštíviť odborného lekára a očakávať, že vám okrem predpísania liekov stanoví konkrétne kroky liečby. Zároveň aj to, aká je príčina práve vo vašom prípade a čomu by ste sa tak mali dostatočne vyhýbať.