Pohladenie plné vzrušenia, rozkoše a slasti

Každého z nás občas láka vyskúšať niečo nové, po čom v kútiku duše túžime. Niečo, vďaka čomu náš život nadobudne nový rozmer a dodá nám to silu riešiť každodenné starosti a problémy. Nabije nás potrebnou energiou a ako mávnutím čarovného prútika nám zlepší náladu. Ak stále premýšľate, ako toto všetko dosiahnuť, tak vám prinášame jednoduché riešenie. Doprajte si pohladenie plné vzrušenia, rozkoše a slasti len a len vďaka erotickým masážam Privatportal.sk.

erotické masáže

AKO TO PREBIEHA?

Ak vás od tohto zážitku odrádza len to, že máte strach, pretože si neviete predstaviť, čo od toho očakávať, tak žiadne obavy a poďme si to opísať. Na našej stránke privat portal máte na výber z neuveriteľného množstva možností, ktoré ponúkame. Vyberie si skutočne každý! Pár kliknutiami si zvolíte maséra alebo masérku, všetko podľa vašich sympatií a podľa toho, čo preferujete. Rovnako máte na výber z rôznych miest, či už chcete masáž v súkromí u vás doma alebo v našom priváte, kde sa o vás rovnako dobre postarajú.

Ak máte v hlave otázku, že aké sú to erotické masáže a či teda ide len o masáž intímnych partií, tak odpoveď znie nie, nejde iba o masáž intímnych partií. I keď do toho môže byť zahrnuté aj toto. Všetko je o vzájomnej dohode s masérom alebo masérkou. Z akých masáži si môžete vybrať? Záleží od vás, či obľubujete tantrickú, nuru alebo senzuálnu masáž. Alebo vás veľmi láka si jednu vyskúšať. Poďme si vysvetliť, čo sa pri jednotlivých masážach deje a aký je medzi nimi rozdiel.

erotické masáže

TANTRICKÁ MASÁŽ

Na začiatku sa rozmasírujú partie, v ktorých je uložených najviac napätia, a teda hlava a chrbát. Masáž pokračuje ku chodidlám a prednej časti tela. Maséri sa budú venovať erotogénnym zónam, o ktorých ste ani netušili, že existujú a zaručia vám neopísateľné pocity rozkoše a vzrušenia. Masáž je ukončená masírovaním intímnych partií. Ak si niečo neželáte a nie je vám príjemné, tak to stačí povedať. Všetko je o dohode a vzájomnej dôvere.

NURU MASÁŽ

Tento typ masáže sa nazýva aj „telo na telo“ masáž. Vy aj masér alebo masérka ste natretí špeciálnym nuru gélom a funguje to na princípe kĺzania po tele, pri ktorom sa používajú aj ruky. Pomalé a intenzívne dotyky tiel, vzájomného tepla a tlaku. Zažite tento nový druh rozkoše na vlastnej koži!

erotické masáže

SENZUÁLNA MASÁŽ

Ide o kombináciu tantrickej masáže a masáže prostaty. Nemajte strach, ak vám niečo nebude príjemné, nikto vás do ničoho nútiť nebude. Naši maséri idú „na vec“ pomaly a s citom. Ak vás tieto erotické masáže zaujali, neváhajte si ich vyskúšať a dopriať si oddych, ktorý si skutočne zaslúžite. Ide o relax tela i ducha. Toto všetko môžete zažiť vďaka privat portálu.