Kedy je na čase premýšľať nad tabletkami

Poruchy erekcie nemusia ihneď znamenať, že musíte začať okamžite užívať lieky na erekciu. Tie by mali byť v podstate až úplne posledným riešením, po ktorom siahnete. Prečo? Pretože môžu všetko ešte zhoršiť a navyše vám privodiť aj iné zdravotné komplikácie.

Žena v čiernej spodnej bielizni sedí na mužovi

Lieky berte až vtedy, keď nepomôže nič iné
Keď sa u mňa po prvýkrát objavila porucha erekcie, ako prvú vec, ktorú som urobil, bol nákup asi šiestich rôznych tabletiek na erekciu. Začal som ich hltať ako lentilky. Veď, čo? Som zdravý, iné problémy, ako slabú erekciu nemám, tak mi tabletky nemôže nijako poškodiť. Ha, ha, ha. Je pravda, že som nezačal mať problémy s tlakom alebo so srdcom, no čo sa erekcie týkalo, tak sa to v priebehu polroka zhoršilo tak, že som ani nečakal. Bez tabletiek som nebol schopný ničoho. Viete, keď telu neustále pomáhate a pomáhate, absolútne zlenivie a samému sa mu už nebude chcieť naozaj do ničoho. Lieky na erekciuskutočne na organizmus pôsobia ako doping. Najprv vám pomôžu, no po chvíľke si na nich telo zvykne, takže ich budete musieť brať stále viac a bez nich…. no, bez nich, to bude ťažké.

Nahá žena zahalená v čiernom župane

Kedy je ten správny čas?
No, takže páni, kedy je ten správny čas na to, aby ste začali tabletky skutočne používať? Až vtedy, keď to bez nich skutočne nejde. To v preklade znamená, že ak erekciu nedosiahnete vôbec, tak si pomôžte. Neberte však tabletky len kvôli tomu, že by ste chceli byť „pevnejší“. Na to existujú aj iné spôsoby. Napríklad pravidelný pohyb a cvičenie, zmena stravy, dostatočný príjem tekutín, obmedzeniu alkoholu a fajčenia. K tabletkám sa skutočne uchýľte až vtedy, keď to bude nevyhnutné. Inak skončíte ako ja, ktorý som ich začal užívať pri prvom náznaku toho, že erekcia je o čosi slabšia, ako bývala. Za veľmi krátky čas som sa však bez nich nezmohol skoro na nič. Ale, čo trepem? Nezmohol som sa absolútne na nič!!!