3 TIPY, ako mať kvalitný sex … značka: „pre päťdesiatnikov +“

Taktiež som patril niekedy k tým naivným chlapom, ktorí si myslia, že poruchy erekcie sa ich nedotknú nikdy. Počkajte si na päťdesiatku! Potom do tejto kategórie zúfalcov spadnete tiež. Nezaoberajme sa však tým, čo sa nedá zmeniť, pozrime sa radšej na riešenia, ako si sex užívať aj po dosiahnutí tohto veku.
Starší muž s bradou vedľa vypchatého medveďa

TIP 1: farmaceutická priemysel je malým zázrakom

Začnem klasikou, teda tabletkami na erekciu. Tieto malé zázraky skutočne pomáhajú, čo asi nie je žiadnym tajomstvom. V podstate by som vám poradil iba to, aby ste zbytočne nevyhadzovali peniaze za prírodné prípravky. Viem, EKO je dnes moderné, no mne osobne skutočne nepomohli.

TIP extra:Ak chcete ušetriť, vyskúšajte aj náhrady oficiálnych liekov. Mne osobne pomohla veľmi náhrada Viagry, ktorá je asi tak trikrát lacnejšia.

TIP 2: nezabúdajte na krásu vašej partnerky

Ak nemáte stálu partnerku, ste v keli, po päťdesiatke vám ostáva už len využívanie služieb profesionálok. Srandujem, ale z časti je to skutočne takto. Problémom je mnohokrát to, že muži zabudnú, akú kosť majú vedľa seba. Áno, sú tu aj výnimky. V takom prípade sa prihovorím vám, milé ženy, začnite sa o seba starať a buďte sexy, verte mi, ide to aj v pokročilom veku. Na čo si máte uvedomiť krásu vašej partnerky? Na to, aby ste si s ňou sex začali užívať po psychickej stránke.

TIP extra:Tentokrát je pre dámy. Starajte sa o seba a buďte sexy. Viem, už som to povedal, ale je to dôležité, preto to radšej zopakujem.
Nahá žena sedí pri pohároch so šampanským

TIP 3: musíte https://www.zive.cz/poradna/zaujala-mne-vase-nabidka—me-mne-ci-mne/sc-20-cq-421710/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 sa rozhýbať

Ako to myslím? Jednoducho, skutočne veľmi jednoducho. Muži, ale nie len oni, majú vo vyššom veku tendenciu sedieť na riti a nič nerobiť. No a vy sa divíte, že je lenivý aj „ten tam dole“? Začnite sa proste hýbať, športovať, neseďte, neprejedajte sa, jednoducho, žite najzdravšie, ako je to možné. Odzrkadlí sa to aj na vašej erekcii.