Začnite milovať samú seba

Milé ženy aj vy ste so sebou neustále nespokojné? Aj vy si o sebe myslíte, že vyzeráte otrasne a stále na sebe chcete niečo meniť? Povieme vám jedno malé tajomstvo. Je jasné, že máte pocit, že ste taká. Asi okolo seba počujete veľmi málo komplimentov, ktoré by vám zdvihli sebavedomie. Asi len ťažko počujete na seba slová chvály. Ale viete čo? Aj to je vaša chyba. Slová chvály na seba nepočujete preto, pretože sa neviete pochváliť sama. A verte tomu, že to je oveľa horšie ako nejaké hlúpe lichôtky a komplimenty od mužov. Mali by ste sa nad tým poriadne zamyslieť. Potom uvidíte, o čom to vlastne celé je.

mrkev

Majte rada samú seba
Musíte sa mať rada, inak nikdy nedosiahnete to, že vás budú mať radi aj ostatní. Musíte sa vidieť krásna, aby vás aj ostatní ľudia videli krásnu. To je jednoducho pravidlo, ktorému sa v živote nevyhnete. Mysleli ste aj na to? Začnite teda tým, že budete milovať samú seba. Ak si to neviete každé ráno hovoriť do zrkadla, tak si to napíšte a pozerajte sa na to každý jeden deň. Opakujte si, ako milujete svoje telo a ako milujete svoju tvár a svoju povahu, jednoducho všetko. Dokonca aj to, čo sa vám na sebe nepáči.

jahody

Potom na sebe začnite pracovať
Ak máte pocit, že by ste niečo mali robiť so svojou váhou, tak na sebe začnite pracovať. Robte to však postupne a netýrajte sa. Verte tomu, že tak vám to pôjde oveľa ľahšie. Skúste napríklad proteínovú diétu, ktorá je v súčasnosti podporovaná a schvaľovaná aj lekármi. Nerobte si ďalšie depresie tým, že si budete všetko odopierať, to jednoznačne nie je dlhodobé riešenie. V skutočnosti sa potom môže dostaviť len starý známy jojo efekt a vy si to budete musieť všetko zopakovať odznova. Vyhnite sa tomu a skúste radšej niečo takéto. Uvidíte, že nebudete ľutovať. Budete sa cítiť dobre a oddýchnuto.