Všetko pre milovníkov farieb

Navyše už od malička sa bojíme tmy. Predstavujeme si rôzne príšery, ktoré sa tu môžu ukrývať a strašidlá. Veď aj rodičia nás v tom vždy utvrdzovali. Preto sa bojíme zaspať a nemôžeme sa dočkať rána, kedy zase vyjde slniečko a prebudí nás svojimi zlatými bozkami. Hneď máme lepšiu náladu a sme celkom pokojní.
Preto je tak dôležité správne vyberať aj osvetlenie do interiéru, ktoré oživia celý priestor a dodá mu novú tvár. Vždy záleží na jednotlivých miestnostiach.

elektroniky

V každej z nich totiž trávime inak svoj čas. V kuchyni potrebujeme vidieť na varenie a prípravu všetkých pokrmov, v obývačke trávime čas s rodinou, spálňa nám skôr slúži na spanie a v kúpeľni sa zase chceme skrášliť. Ako vidíte, každá izba teda potrebuje to správne svetlo. Tiež záleží na tom na akú svetovú stranu máme okná, podľa toho sa do nich dostane denné svetlo.

Tak práve pre vás sú tu rgb led pásky, ktoré sú veľmi sofistikovane riešené. V poslednej dobe sa tešia naozaj veľkej obľube. Vďaka nim si môžete dopriať ľubovoľnú farbu svietenia, alebo si nastaviť reguláciu jasu a prechod jednotlivých farieb. Možno si budete tak trochu pripadať ako na párty. Rgb led pás je vybavený jednotlivými segmentmi, ktoré môžete ovládať i vďaka diaľkovému ovládaču. Patrí k nemu trojica LED diód o farebnosti R – red, G – green a B – blue. Princíp je veľmi podobný ako pri televíznej obrazovke.

A kde sa dajú vlastne využiť?

Veľmi efektne pomocou nich vyriešite osvetlenie políc, podhľadov, skriniek, vitrín alebo barových pultov. Hodí sa ako pre domácnosti, tak aj pre nasvietenie jednotlivých produktov pri vašom podnikaní. Rad firiem im už prišlo na chuť a veľmi hojne tieto pásky využíva.

výloha

Dnešní výrobcovia sú schopní vytvoriť aj matice a zostavy o rôznych rozmeroch a simulovať tak nimi iné zobrazovacie médiá ako obrazovky či displeje. Toto využitie je veľmi zaujímavé hlavne v oblasti ceny a energetickej spotreby. Veď kto by dnes nechcel ušetriť na elektrine? Preto je toto svietenie ako stvorené pre všetkých.
Každý si tu príde na svoje a spokojnosť je zaručená.