Problémy s erekciou u mladých a starších mužov

Nie sme všetci rovnakí a nemáme rovnakú ani kondíciu či zdravotný stav a vlastne nemáme všetci ani podobný životný štýl. Postupom času a s pribúdajúcim vekom nás tak môžu začať postihovať rôzne organické, psychické či hormonálne problémy. A u veľa mužov sa následne začnú vyskytovať aj pravidelnejšie problémy s erekciou.

slabý muž

Že by bol však príčinou len vek? Že by sa táto tematika dotýkala spravidla len starších mužov?

  • Slabá erekcia dokáže byť následkom rôznych negatívnych faktorov, v stručnosti však tých, čo súvisia s už spomenutým buď organickým, psychickým alebo hormonálnym charakterom.

Teda môžeme to povedať aj tak, že následkom nezdravého životného štýlu, životosprávy alebo nejakého zdravotného ochorenia. Práve preto môže takzvaná erektilná dysfunkcia postihovať napríklad aj mužov okolo štyridsiatky, či dokonca mladších.

mladý pár

A keď vravíme o tých prekvapivo mladších, na vine tu vie byť napríklad neskúsenosť či tréma alebo strach zo zlyhania. Všetko to pramení z neskúsenosti a obáv. Vtedy dokáže pomôcť práve partnerka, a to tým, že miesto toho, aby partnerovi niečo vyčítala, pokúsi sa s ním dať veci do poriadku. Mali by si vedieť spraviť pokojnú atmosféru a pomaly rozvíjať svoj sexuálny život, skúsiť v poste možno aj niečo iné, nové a skrátka dať si čas na preskúmanie a vyriešenie tohto problému.

Organické faktory sú skôr doménou mužov nad štyridsať, ktorí postupne strácajú svoju kondíciu a zdravie. Teda ide o niečo, čo súvisí s narušeným srdcovo-cievnym systémom, do penisu sa v čase vzrušenia nedostaví potrebný nával krvi, aby prišlo k jeho stoporeniu, teda k erekcii. A práve tento faktor vie vyriešiť valif oral jelly s obsahom funkčnej látky Vardenafil tak, ako v prípade známeho lieku Levitra, čo je známe liečivo na podporu erekcie, prakticky s okamžitým účinkom.

  • V tomto prípade silná erekcia dostaví už po 10 minútach a účinok sa odhaduje na 5 hodín.