Matrace pre deti

Deti sú stvorenia, ktoré keď zmohne únava vyspia sa na všetkom a takmer v každej polohe. Keď máte v rodine alebo blízkom okolí deti, určite ste videli, že dieťa dokáže spať v tak neprirodzenej polohe, že sa my dospelí čudujeme, že ako tak dokáže vôbec zaspať, nie to ešte pohodlne spať a zobudiť sa s úsmevom na tvári. Deti sú síce krehké stvorenia, no niekedy dokážu vydržať niečo, čo my dospelí už bohužiaľ nezvládame. Avšak napriek ich ohybnosti a možnosti prispôsobovania, by sme nemali zabúdať na ich chrbátiky, ktoré sú vo vývoji. Je pravda, že sa dokážu vyspať všade a na všetko, ale napriek tomu je dobre, keď každú noc spinkajú vo svojej postieľke na ortopedickom detskom matraci.

bábätku

Tento matrac je prispôsobený ich potrebám a vyvíjajúcej sa chrbtici, ktorá teraz nemusí pociťovať žiadne problémy spaním na rôznych povrchoch, no v dospelosti vám určite poďakuje, že ste sa rozhodli investovať do detského matraca. Niekedy nie je dobré, ani keď kúpite používaný matrac, aj keď bábätko alebo dieťa nemá veľkú hmotnosť, znaky používania už na tom matraci sú. Ak vám to finančná situácia dovoľuje, je vhodnejšie kúpiť matrac každému dieťaťu nový. Ušetriť môžete na oblečení, ktoré môže mať dieťa aj po staršom súrodencovi alebo kamarátovi, ale v prípade matraca ide o jeho chrbticu a zdravie.

matrac

Ak uvažujete o kúpe detského matraca my v Segum-e vám radi pomôže s výberom. Máme v ponuke niekoľko detských matracov. Matrace často závisia aj od postieľky, ktorú chcete kúpiť. Máte na výber aj rôzne výšky detského matraca. Taktiež závisí, či na matraci bude spávať dieťa každý deň, alebo sa matrac chystáte kúpiť do prenosnej postieľky. V predajniach Segum vám ich naši zamestnanci radi ukážu a predstavia každý z modelov. Na našej stránke sa môžete informovať o týchto modeloch, a taktiež nás môžete kontaktovať telefonicky, radi vám poradíme s výberom.