Keď sa nepostaví alebo vznik a liečba erektilnej dysfunkcie

Veľa laikov ako aj tých, čo našťastie nezažívajú daný problém si myslia, že erektilná dysfunkcia a problémy s erekciou sa týkajú spravidla seniorov. Nie je to však pravda! V skutočnosti dokážu prekvapiť každého z nás, vek je iba jedným z možných príčin ich vzniku.

Pre zdravé a vlastne prirodzené dosiahnutie erekcie je potrebné, aby fungovali hormóny, nervová sústava a organické faktory. Je to súhra týchto troch faktorov, ktoré sú neodmysliteľne potrebné k tomu, aby sa penis „postavil“ a aby muž pri sexe dosiahol zdravú ejakuláciu. Niekedy prichádza zlyhanie napríklad pod vplyvom únavy, pričom hovoríme skutočne o krátkodobom zlyhaní, niekedy sa však tento stav opakuje už minimálne tri mesiace. A práve vtedy vzniká podozrenie, že ide o erektilnú dysfunkciu, a potrebu podstúpiť rôzne kroky k náprave.

možné, nemožné

Základom pre kvalitné stoporenie a dosiahnutie ejakulácie je potrebný zvýšený prietok krvi do penisu. Ak niektorá zo súčastí- vnemy, nervy a organizmus nefunguje správne, nastávajú poruchy erekcie. Vnemy zaregistrujú vzrušenie, vzrušenie rozbehne nervovú systému a funkčnosť organizmu privalí do intímnych partií krv.

Svoju úlohu v tomto smere však zohráva takisto libido. A zdravé libido je súčasťou mužov s potrebne vysokou hladinou testosterónu. Zníženie hladiny tohto dôležitého mužského hormónu sa podpisuje pod zníženú chuť na sex a spôsobuje oslabenú erekciu.

otázniky, dopravné značky

Ako sa dá vyliečiť?

Konkrétny spôsob vo veľkej miery záleží od toho, aká je príčina tohto stavu konkrétne vo vašom prípade. Vo všeobecnosti ale rýchlu pomoc dokážu poskytnúť generiká cobra Lacnegenerika.to a iné, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis. Preto je potrebné pozorne si preštudovať informácie o povolenom dávkovaní a možných vedľajších účinkoch.

Na zvýšenie libida a hladiny testosterónu sa zasa podobným spôsobom dajú zakúpiť výživové doplnky s prírodným zložením. U nich väčšinou nie sú známe žiadne vedľajšie účinky.

Vo vlastnom záujme sa však nebojte navštíviť vášho lekára, ktorý by mal diagnostikovať pravú príčinu a následne stanoviť odporučenú liečbu, prípadne odporučené tabletky na predpis.