Harmónia v Bachových esenciách

Moderný svet je plný napätia a stresu. Všade sa ponáhľame a ani si to poriadne neuvedomujeme. Zastavíme sa, až keď sa nám napríklad zhorší zdravotný stav alebo sa cítime vyčerpaní a unavení.

Bachove esencie nám v tejto chvíli určite pomôžu. Jedná sa o koncentrované výluhy liečivých rastlín, byliniek alebo výhonkov zo stromov. Takmer každá choroba má svoju vlastnú esenciu, ktorá nám určite pomôže.

bach-flowers-3144611_640

Vždy je dôležité vychádzať z dávnych vedeckých poznatkov, že všetko so všetkým súvisí. Preto, ak ste napríklad dlhodobo vyťažení a v strese, následne sa u Vás môžu objaviť viaceré zdravotné problémy. Bachove esencie Vám určite pomôžu a budú pre prvou pomocou. Pomôžu Vám odstrániť napríklad smútok, únavu, strach, napätie a obavy. Dokonale zharmonizujú Váš organizmus a psychiku. Budete sa cítiť plný energie a najmä vyrovnaní. Pretože naša psychika je základný pilier celého zdravia. Nie nadarmo sa hovorí, že sme to ako myslíme.

Medzi obľúbené Bachove esencie a bylinky patria napríklad topoľ, buk, zemežlč, čakanka, pagaštan a mnoho ďalších.

Každá z nich má svoje konkrétne využitie. Určite aj Vy poznáte ľudí, ktorí pôsobia vyrovnane a sebaisto. Pritom môžu vo svojom vnútri ukrývať strach a neistotu. Práve Bachova esencia z repíka lekárskeho je určená pre harmonizáciu týchto ľudí. Podobných problémov je veľa, v dnešnej dobe najmä psychických, a pre každé je iná Bachova esencia.

homeopathy-1063292_640

Dodávajú sa vo forme malých flaštičiek s koncentrátom, s podrobným návodom na použitie.

Dnes je už veľa odborníkov, ktorí sú špecialisti v tejto oblasti a radi Vám pomôžu s diagnostikou a liečbou. Stačí si problematiku naštudovať a zorientovať sa v nej. Určite Vám pomôže.

Bachove esencie podporujú najmä homeopatickí lekári, ktorí im pripisujú výnimočné vlastnosti. Aj odborné vedecké publikácie sa venujú Bachovým esenciám a doporučujú ich ako alternatívnu medicínu.