Ako zaručene schudnúť do leta? Naučte sa sebadisciplíne!

Chudnutie do plaviek je nočnou morou každej ženy. Teda, ak náhodou práve vy, do tejto skupiny nepatríte, vopred sa ospravedlňuje. Avšak za predpokladu, že čítate tieto riadky, je viac než pravdepodobné, že aj vy máte s touto záležitosťou problém. Pre mňa osobne je to každoročný boj, a to skutočne náročný boj. Mojim problémom je, že počas zimy nežijem veľmi aktívnym životom. Viac sedím, ako behám a chodím, viac jem, pretože v zime sa to človeku pýta. To je mimochodom fakt, ktorý máme geneticky zakódovaní. Aj zvieratá musia pred zimou pribrať, aby im nebola zima a aby neumreli od hladu, pretože v zime je v prírode jedla menej. My sme to však pokazili tým, že máme rovnako veľa jedla pred, počas aj po zime. Ak by sme fungovali ako taká líška, ktorá na jeseň http://www.pamatkyaprirodakarlovarska.cz/jesen-gassing/ priberie XY kilogramov, počas zimy ich spáli a krásna chudučká už len čaká na leto, tak by sme nepotrebovali žiadne diéty. Bohužiaľ, nie sme líšky, ale pažravé ženské, takže chudnúť musíme.

Žena v plavkách a bielom klobúku leží na pláži

Každý rok som niekedy v priebehu marca začala menej jesť a cvičiť. Nehovorím, že to nezabralo, no na druhej strane to nebolo ani úplne jednoduché. i
Inak povedané, boli to tri mesiace sebatrýznenia. Pred dvoma rokmi som však objavila ketodiet. Jete bielkovinové pokrmy a chudnete aj bez hodín v posilňovni. Príjemná predstava, nie? A táto predstava, navyše i reálne funguje. Opäť, nie je to úplne dokonalé, pretože nejaké tie obmedzenia nutné sú. Musíte jesť päťkrát denne. Ani o jedno jedlo viac a ani menej. Okrem „práškových“ jedál, musíte jesť aj niektorú zeleninu (pozor, len niektorú). A ak nechcete, tak sa ani nemusíte hýbať, no s pohybom je to logicky omnoho efektívnejšie. Ketodiet by som skutočne poradila všetkým vám, ktoré potrebujete svoju postavu dať do formy, teda nemusíte chudnúť dvadsať kíl, ale len päť či tri. Funguje to, nie je to nič hrozné a hlavne máte istotu, že do leta budete vyzerať ako modelka!

Žena v bielych šatách a muž sa prechádzajú po pláži