Ako sa obuť elegantne s ohľadom na komfort

Aj dámy trávia veľa hodín v práci, čo so sebou prináša nutnosť myslieť z hľadiska obuvi nielen na jej šTýlovosť a to, či sa hodí k aktuálnemu outfitu, ale vítanou stránkou je samozrejme tiež pohodlie dotyčných topánok. Každopádne cieľom je v takomto prípade skombinovať tieto dva faktory, teda štýl spoločne s praktickou stránkou, čo dokáže vám a vašim nohám priniesť tá správna dámska obuv. Aj pri téme pohodlné topánky do práce sa preto môžeme inšpirovať obľúbenými trendmi.
Požadovanú kombináciu dvoch vyššie zmienených faktorov v podstate veľmi dobre vykresľujú baleríny.

Sklad topánok

Rovnako vedia byť vhodné do práce, napr. do administratívneho prostredia. Ich výhodou je v danom smere aj fakt, že sa vedia dobre prispôsobiť typickým „kancelárskym“ outfitom. Takisto či už ide o sukňu, šaty, normálne nohavice alebo džínsy, baleríny po vizuálnej stránke nič nepokazia, ale práve naopak. Poskytnú požadovanú eleganciu spolu s komfortom.
Pri pojme elegancia vlastne nemôžeme pokračovať inak, ako tým, že spomenieme lodičky.
Aby ale tieto zároveň boli dostatočne pohodlné, mali by byť na nízkom opätku. A dokáže byť prakticky jedno, či ide o ihličkový opätok alebo hrubší. Opäť sa hodia k šatám, k nohaviciam, džínsom a takisto k sukni. Zároveň sú vhodným doplnkom v prípade pracovnej situácie alebo pozície, ktorá si zakladá na prísnejšom „dress code“.

Červené lodičky

Tretiu kategóriu začneme podobne, no s tým, že tentokrát pod pojmom pohodlie jednoducho musíme spomenúť tenisky.
Ideálne za predpokladu, ak ide o súčasný trend „athleisure“, čo značí práve kombináciu športovej obuvi, respektíve športového oblečenia spolu s tým elegantným. Pre niekoho to možno vyznie šialene, no je pravda, že ide o pomerne novú módu, na akú si už postupne začíname zvykať. Typická sa stáva napríklad tým, že kombinuje sako s džínsami, či u žien zasa napríklad športové tričko s elegantnejšou sukňou.