Senzuálna masáž balzam na dušu

Zažívate stresujúce obdobie ? Cítite sa bez energie a životnej sily ? Potrebujete sa zrelaxovať a načerpať stratene sily ? Ale zároveň neobľubujete klasickú masáž ale neláka vás vyskúšať ani Tantrická masáž ? Skúste vyskúšať senzuálnu masáž, pri ktorej zabudnete na všetky starosti a zrelaxujte všetky svoje zmysly a zároveň nakopnete svoj sexuálny život.

olejova masaz

Senzuálna masáž sa zameriava na úplné precítenie samotnej https://cdwp.caritas.pl/placowki-socjalne-dom-samotnej-matki-w-zielonce/ masáže pomocou dotykov a vzájomného kontaktu. Nejde pritom iba o masáž intímnych miest a o dosiahnutie orgazmu. Pri senzuálnej masáži ide hlavne o psychické uvoľnenie a vnímanie svojho vlastného tela. Pri klasickej masáži ide zasa predovšetkým o uvoľnenie boľavých svalov. Pri senzuálnej masáži je dôležitá aj pokožka. Okrem dotykov môže byť pri senzuálnej masáži použité aj techniky ako akupresúra, kompresia, reflexná masáž a podobne. Veľa ľudí si mysli, že senzuálna a tantrická masáž je to iste, ale sú medzi nimi rozdiely. Pri senzuálnej masáži sa masér na rozdiel od tantrickej masáže nedotýka intímnych orgánov.

spokojna zena vo wellnese

Pomocou senzuálnej masáže a zo stimulovania rôznych bodov je možne odblokovať potlačené emócie. Čiže ak vás trápia duševné ťažkosti alebo traumatické spomienky senzuálna masáž vám môže pomôcť vrátiť sa späť k psychickej pohode. Pri senzuálnej masáži ide teda nie len o celotelový, ale aj duševný zážitok. Uvoľnením vnútornej energie človek pri masáži pociťuje silné emócie. Súčasťou senzuálnej masáže sa človek naučí spoznať sám seba a nájsť svoju duševnú rovnováhu.

Ak vás teda trápi psychické vypätie a duševná nerovnováha, alebo sa trpíte duševnými ťažkosťami, alebo ste prežili traumu, skúste v našom salóne senzuálnu masáž Košice. Nájsť si chvíľku pre seba nie je luxus, ale nevyhnutnosť. Doprajte nie len svojmu telu ale aj svojej duši nový zážitok a skúste senzuálnu masáž.