Na čo si líhate, tak budete spať

Spoločnosť SEGUM predáva svoje vlastné výrobky, zdravotné ortopedické matrace, už od roku 1992. Patrí k prvým výrobcom na Slovensku, ktorí na ich výrobu používali len prírodné materiály. Sortiment bol na začiatku oklieštený, no postupne sa zväčšovala ponuka matracov, ktoré vylepšovali a inovovali aj technológiu ich výroby.

Zloženie matraca je podstatné

Zákazníci majú rozličné požiadavky, preto sa výrobcovia snažia plne uspokojiť všetkých a vyrábajú široké spektrum produktov, aby vyhoveli každému. Problém nie je ani zákazková výroba na mieru pri požiadavke na luxusné a netradičné výrobky. Momentálne sú v trende postele, na ktoré sa ukladajú hrubé matrace. Stali sa veľmi obľúbené, pretože do značnej miery vplývajú na komfortný spánok. Príplatok nie je pri žiadnom matraci na mieru, pretože zo svojej kolekcie vybrali tie najkvalitnejšie luxusne matrace typy matracov a vyrábajú ich v čo najširších sériách, čo im umožňuje predávať ich v dostupných cenách.

Cenu matracov majú stále na pamäti, aby zákazníci dostali to najkvalitnejšie za primeranú cenu. Všetky typy si môžu záujemcovia pozrieť aj na vlastné oči v podnikových predajniach v Žiline, Senici a v Bratislave. Sortiment matracov je rozdelený na sendvičové a pružinové matrace, ktoré sa ďalej rozdeľujú na Bonell a taštičkové matrace. Výrobca sa však pri výrobe každého z nich riadi heslom kvality a s ohľadom na stúpajúci počet alergikov v populácii tieto matrace vyrába z antibakteriálnych materiálov, napríklad švajčiarskej peny Sanitized, ktorá je originálna a certifikovaná.

Zdravý spánok je kvalitný život

S výrobcami kvalitných materiálov má firma výborné vzťahy, čo sa prejavuje v kvalite a originalite produktov a možnosti ponúkať ich svojim zákazníkom za dobré ceny, čím získajú kvalitný výrobok a finančne ich to nezruinuje. V každej predajni je odborný personál, na ktorého sa môžu obrátiť a ktorý zákazníkovi pomôže pri výbere a rozhodovaní pri kúpe nového matraca pre čo najlepší a zdravý spánok.