Dámy, nebojte sa masáže penisu

Penis je dôležitou súčasťou muža. Je to jeho najväčšia pýcha, nástroj jeho aj vášho potešenia. Penis je pre niektorých stredobodom vesmíru, pre iných dôvodom na porovnávanie a starosti. Obsahuje milióny nervových zakončení, tak sa právom označuje za najväčšiu erotogénnu zónu muža. Preto mu treba venovať veľmi veľa pozornosti. Dámy musíte to brať tak, že váš partner sa strašne rád venuje vášmu potešeniu, tak prečo by ste mu nespravili radosť, a poriadne sa nepohrali s jeho pýchou. Bude vás zato milovať a nosiť na rukách. Masáž penisu patrí medzi veľmi intenzívne zážitky. Nie je to len o orálnom potešení a mechanickom pohybe sem a tam. Aj pri masáži penisu sa dajú používať rôzne techniky a hlavne treba zapojiť fantáziu. Penisu sa treba venovať s citom a ohľaduplnosťou.

masaz penisu bratislava

Jemné a príjemné pohyby pred ejakuláciu, len zintenzívnia pôžitok.

Ako spraviť dobrú masáž penisu?

Klasickú masturbáciu si vedia chlapi spraviť aj sami. Veď stačí tak málo. Ale od partnerky to vždy chutí lepšie, stačí len trochu fantázie. Keď sa zapoja pery, jazyk, tvár, vlasy, zadoček, tvár, bruško alebo zatvorené očné jamky, tak to nenechá chladného žiadna alfa samca. Ako overený masážny prístroj postačia aj prsia partnerky, kde sa bude krásne vynímať pánska pýcha. Aj so stehnami sa dá vykonať kvalitná masáž. Medzi obľúbené techniky patrí stláčanie, stisk, preťahovanie, krútenie, bodanie alebo švihanie. Nezabudnite si kvalitný lubrikačný gél alebo vonne masážne oleje a môžete sa s chuťou pustiť do experimentovania.

masaz penisu bratislava

Kde sa masáži penisu venujú?

Masáž penisu Bratislava Bratislavatantra je vyhľadávaným potešením, kde je o penis návštevníkov kvalitne postarané. Ak sa vám dámy nechce, tak my sa radi postaráme o vášho milého. Objednajte sa u profesionálky a starosti pustite z hlavy. Zažijete príjemné chvíle.